سرانجام شرکت سونی از ظاهر PS5 و PS5 Digital Edition خود پرده برداری کرد. همچنین سونی در زمان رونمایی از این دو کنسول جدید خود بازی‌های نسل بعد این کنسول را معرفی کرد.

مدیر عامل شرکت سونی پلی استیشن می گوید طراحی PS5 “جسورانه و آینده دار” است

با همین حال طراحی PS5 دارای دو صفحه سفید است که یک صفحه سیاه را ساندویچ می کنند. این طور به نظر می رسد این دستگاه از یکی از بازی های آینده نگرانه خود سونی بیرون آمده است، پلی استیشن جدید کاملاً با چراغ های آبی چشمگیر طراحی شده است که در مقابل صفحه های سفید فوق العاده می درخشد.

جیم رایان ، مدیر سونی پلی استیشن می گوید: “ما می خواستیم كاری را انجام دهیم كه جسورانه وآینده دار باشد”. “ما می خواستیم با چیزی رو به جلو و آینده روبرو شویم ، چیزی برای دهه 2020.”

طراحی PS5 به معنای نشان دادن این باور سونی است که فناوری داخلی و بازی هایی که روی آن اجرا می شوند به همان اندازه چشم نواز هستند که خارج از آن می بینید. رایان از عباراتی مانند “جهش کوانتومی نسبت به نسل فعلی” استفاده می کند و عنوان می کند بازی ها “در نحوه نگاه ، صدا و احساس آنها” تحول گرا خواهند بود.

کنسول پلی‌استیشن ۵ در دو مدل معمولی و مدل بی نظیر تمام دیجیتال عرضه می‌شود. از نظر سخت‌افزاری هر دو کنسول یکسان هستند، ولی مدل تمام دیجیتال فقط نسخه‌ی دیجیتال بازی‌ها را اجرا می‌کند و دیسک درایو ندارد. دیسک داریو کنسول معمولی، توانایی خواندن دیسک‌های Blu-Ray Ultra HD را دارد؛ یعنی دیسک‌هایی که می‌توانند تا 100 گیگابایت داده را در خود جای دهند.

لوازم جانبی این کنسول، مثل هدست، دوربین یا استند شارژ دسته‌ها هم در ویدیوی  معرفی خود کنسول نمایش داده شدند.

در ادامه شما را دعوت می کنیم به تماشای ویدیوی رسمی و زیبای معرفی پلی‌استیشن ۵ و ویدیوی معرفی دسته PS5 و قابلیت‌های آن را ببینید.

برچسب‌ها:,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه