هر چند ماه ، از زمان عرضه Pixel 4 ، Google با “افت ویژگی ها” کاربران را غافلگیر می کند. “این بار دیگر زمان آن رسیده است که گوگل چهار بهبود قابل توجه در دستگاه های پرچمدار خود اضافه کرده است را نمایش دهد.

همانطور که در عناوین ذکر شد ، جالب ترین ویژگی ممکن است یک “بررسی ایمنی” جدید باشد. در برنامه ایمنی شخصی پیکسل (که اکنون در پیکسل 3 و همچنین 4 موجود است) ، می توانید از تلفن خود بخواهید که امنیت را بررسی کند.

این ویژگی جدید گوگل پیکسل بسیار مفید است اگر شبانه در خانه قدم می زنید ، به تنهایی پیاده روی می کنید ، یا در در وضعیت بالقوه خطرناکی قرار دارید. اگر به بررسی ایمنی پاسخ ندهید ، تلفن شما به مخاطبین اضطراری شما هشدار می دهد ، همچنین می توانید موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، شما می توانید هشدارهای مربوط به بحران برای حوادث طبیعی یا اضطراری را نیز تنظیم کنید.

امنیت شخصی شما به کنار ، اینجا چیز دیگری است که به دستگاههای پیکسل می آید:

  • در پیکسل 2 و جدیدتر ، تلفن ها بهتر می توانند پیش بینی کنند که باتری شما خاتمه یافته است و “فعالیت پس زمینه را بیشتر کاهش می دهد” تا تلفن شما زمان بیشتر ی روشمن باشد
  • یک ویژگی جالب در برنامه ساعت خواب که می تواند “صداهای آرامش بخش” را پخش کند و اعلان ها را هنگام خواب محدود کنید (می توانید ساعت خواب خود را تنظیم کنید). اگر از زمان خواب برنامه ریزی شده خود بمانید ، Google برنامه هایی را که بیشترین سرعت خود را حفظ می کنند ، ردیابی می کند..
  • برنامه ضبط کننده فوق العاده Pixel به شما این امکان را می دهد بلافاصله فایل های ضبط شده را رونویسی کنید. اکنون می توانید ضبط را با دستیار فعال کرده و فایل های ضبط شده را مستقیماً در Google Drive ذخیره کنید.

منبع : thenextweb

برچسب‌ها:,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه